Menu
Pensioen3Daagse 2025 – heb jij geen pensioenregeling? Meld je dan!

Op 11, 12 en 13 november vindt de 15e editie plaats van de landelijke Pensioen3daagse. In dit kader doet de VCP de oproep aan werkgevers en werknemers die geen pensioenregeling hebben zich te melden op de website geenpensioen.nl.

Belangrijke arbeidsvoorwaarde

Aanvullend pensioen is een belangrijke arbeidsvoorwaarde voor werknemers. Het is niet alleen inkomen voor later, maar vaak ook bij arbeidsongeschiktheid en overlijden. De meeste werkgevers in Nederland bieden hun werknemers gelukkig een pensioenregeling aan. Mocht je vragen hebben over het nieuwe pensioenstelsel dan kun je daarover informatie vinden op werkenaanonspensioen.nl.

Meldpunt voor werkgevers én werknemers

Helaas hebben echter nog steeds bijna een miljoen werknemers geen aanvullende pensioenregeling via hun werkgever. Vandaar de oproep om je te melden als er in jouw bedrijf geen pensioenregeling is. Dat kan eenvoudig via dit formulier op geenpensioen.nl. Jouw werkgever kan zich hier ook melden en terecht met vragen. Maak gebruik van het stappenplan hoe er wel tot een pensioenregeling kan worden gekomen. Stap ermee in de hand naar je werkgever en ga het gesprek aan. Zondig ondersteund door je vakorganisatie. Op de website staat ook een overzicht van onafhankelijke pensioenadviseurs die vervolgens verder kunnen helpen.

Meer informatie Pensioen3Daagse

Op de website van de Pensioen3Daagse is daarnaast veel nuttige informatie te vinden over pensioen. Dit is een initiatief van het platform Wijzer in geldzaken. Wijzer in geldzaken is een initiatief van het ministerie van Financiën, waarin partners uit de financiële sector, de wetenschap, de overheid en onderwijs-, voorlichtings- en consumentenorganisaties hun krachten bundelen om mensen in Nederland voor te bereiden op het maken van financiële keuzes. Veel werkgevers, pensioenaanbieders en pensioenadviseurs doen mee aan de Pensioen3daagse en organiseren activiteiten om werknemers overzicht en inzicht te geven in hun pensioen.

Laatste nieuws

Voorzijde gebouw Tweede Kamer met 2 voorbijgangers

3 december 2025

Tussenverslag formatie geeft ook zorgen

Aan de slag voor een langer gezond leven voor iedereen

26 november 2025

Aan de slag voor een langer gezond leven voor iedereen

Week van de Productiviteit: Welvaart door slimmer werken

26 november 2025

Week van de Productiviteit: Welvaart door slimmer werken

Meer nieuws