Menu
​Genomineerden Professional van het Jaar bekend

Nog enkele dagen en dan is bekend wie zich VCP-Professional van het Jaar 2017 mag noemen. Er zijn drie genomineerden. Ze zijn voorgedragen door vakorganisaties die bij de VCP zijn aangesloten. De winnaar krijgt een award die tijdens het VCP-symposium op 23 november zal worden uitgereikt.

Vakmanschap en inspiratie
De jury zal een keus maken uit Marijtje Jongsma (VAWO, de Vakbond voor de wetenschap), Evert Zwaanswijk (politieorganisatie ACP) en Dick van Dijk (VHS Railprofessionals). Criteria van de jury zijn vakmanschap, bevlogenheid en ondernemingszin. De jury kijkt tevens naar maatschappelijke betrokkenheid en de manier waarop de kandidaat anderen inspireert en met authentieke en eigenzinnige ideeën het verschil maakt en waardering oogst.

Oud-winnaars
Vorig jaar werd Peter Visser van de vakvereniging voor hoger technisch personeel VHP2 gekozen tot VCP Professional van het Jaar. Hij maakt nu deel uit van de jury. Ook de overige juryleden zijn oud-winnaars. Dat zijn Jolien Bueno de Mesquita en Maarten Boeren.

Laatste nieuws

Verbeteren arbeidsongeschiktheidsstelsel vraagt om investeringen

28 januari 2025

Verbeteren arbeidsongeschiktheidsstelsel vraagt om investeringen

Polderdeal tegen inflatie keihard nodig

24 januari 2025

Polderdeal tegen inflatie keihard nodig

Toekomstbestendig waterbeheer vraagt nieuwe keuzes

23 januari 2025

Toekomstbestendig waterbeheer vraagt nieuwe keuzes

Meer nieuws