Menu

Culemborg, 27 januari 2010
Pb 0127-01

“Bevindingen Commissie Goudswaard onderstrepen standpunt MHP’’

“De bevindingen van de pensioencommissie Goudswaard onderstrepen het standpunt van de MHP, dat het hoog tijd wordt voor een grondige langetermijnvisie over de houdbaarheid van ons pensioenstelsel,” aldus MHP-voorzitter mr. Richard Steenborg.

Tevens zet de commissie de gevoeligheden van het huidige stelsel nog eens duidelijk op een rij. “De tijd is rijp voor een gedegen, integrale toekomstvisie, dus laat de politiek nu geen incidentele conclusies trekken. En laten we niet vergeten dat ons stelsel nog steeds één van de beste ter wereld is,” aldus Steenborg.

Volgens de MHP ligt het primaat over de vormgeving van het pensioenstelsel bij de sociale partners. Deze praten in de Stichting van de Arbeid al enige tijd over de toekomstbestendigheid van de pensioenen. De Stichting zal het rapport in die discussie betrekken.

Laatste nieuws

VCP klaar voor actie tegen afbraak sociale zekerheid en pensioenen

11 maart 2026

VCP klaar voor actie tegen afbraak sociale zekerheid en pensioenen

Vacatures bij cliëntenraden van UWV

9 maart 2026

Vacatures bij cliëntenraden van UWV

Brief VCP voor begroting SZW 2026

8 maart 2026

Brief VCP voor begroting SZW 2026

Meer nieuws