Menu
Save the date: Eindevent van het Pensioenlab op 18 mei

Op 18 mei a.s. zal het Pensioenlab, bestaande uit 65 jongeren, hun eindadviezen gaan geven over actuele vraagstukken die spelen in de pensioensector. Het pensioenlab is een initiatief van VCP Young Professionals, FNV Jong en CNV Jongeren.

De jongeren van het Pensioenlab hebben zich de afgelopen maanden gebogen over een aantal complexe vraagstukken uit de pensioenwereld. Dit keer zullen de adviezen van het Pensioenlab gaan over: een Europees stelsel, maatschappelijk verantwoord beleggen, vertrouwen hersteld, hoe ziet het pensioenstelsel van de toekomst eruit en hoe beleg je 1300 miljard?

Het eindevent zal plaatsvinden bij pensioenuitvoerder MN in Den Haag van 17.30 uur tot 21.30 uur. Meer informatie over het programma volgt nog. Aanmelden kan alvast via: pensioenlab@gmail.com.

Laatste nieuws

Medewerkers vergaderen aan een tafel. Een medewerker zit in een rolstoel.

18 november 2025

Grote zorgen bij wetsvoorstel afschaffing RIV-toets

Gezamenlijk jubileum SER en StvdA

12 november 2025

Gezamenlijk jubileum SER en StvdA

Pensioen3Daagse 2025 – heb jij geen pensioenregeling? Meld je dan!

11 november 2025

Pensioen3Daagse 2025 – heb jij geen pensioenregeling? Meld je dan!

Meer nieuws