Menu

Vanaf 1 januari a.s. treedt de Wet werk en zekerheid (WWZ) in werking. Deze wet heeft onder andere gevolgen voor de ontslagvergoeding, WW, ketenbepaling van contracten en concurrentiebeding.

De Vakcentrale voor Professionals (VCP) is bij het Sociaal Akkoord en bij de totstandkoming van de wetgeving en lagere regelgeving nauw betrokken geweest. Tijdens de WWZ-voorlichtingsbijeenkomsten brengen Nic van Holstein en Elwin Wolters specifieke punten, die voor de bij de VCP-aangesloten organisaties van belang zijn, voor het voetlicht. Daarom nodigen wij graag cao-onderhandelaars, juristen en bestuursleden uit voor een drietal bijeenkomsten in Eindhoven, Badhoevedorp en Zeist.

In het kort:

Wie: cao-onderhandelaars, juristen en bestuursleden bij de VCP-aangesloten organisaties
Wat: voorlichtingsbijeenkomst over Wet werk en zekerheid (WWZ)
Wanneer: 

Eindhoven 1 december 10.00 – 12.00 uur
Badhoevedorp 4 december 10.00 – 12.00 uur
Zeist             8 december 15.30 – 17.30 uur

Aanmelden is verplicht en kan, o.v.v. naam, e-mailadres, organisatie, functie en voorkeurslocatie, via
info@vcp.nl. Afhankelijk van de locatie is er een beperkt aantal plaatsen, hierbij geldt ‘wie het eerst komt, die het eerst maalt’.

Laatste nieuws

Save the date: Inspiratiebijeenkomst Sociale Veiligheid op de werkvloer

16 mei 2026

Save the date: Inspiratiebijeenkomst Sociale Veiligheid op de werkvloer

Kim Putters voorzitter Sociaal-Economische Raad

13 mei 2026

Kim Putters: “De middengroepen zijn het cement van onze samenleving”

Gastouders onmisbaar voor werkend Nederland

12 mei 2026

Gastouders onmisbaar voor werkend Nederland

Meer nieuws